Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / Unutulmaz düğünlerin değişmeyen adresi Adile Sultan Sarayı!

Unutulmaz düğünlerin değişmeyen adresi Adile Sultan Sarayı!

Tarihi dokusu ve manzarası ile İstanbul’un en ayrıcalıklı mekânlarından Adile Sultan Sarayı, sonbahar düğünlerinin de vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

İstanbul’un en kaliteli etkinliklerinin değişmeyen adresi Adile Sultan Sarayı; düğün, kokteyl ve gala yemekleri gibi sayısız organizasyona her mevsim ev sahipliği yapıyor. Şık davetlerin adresi Adile Sultan Sarayı, Boğaz’la bütünleşen eşsiz manzarasıyla hayali kurulan sonbahar düğünlerini gerçeğe dönüştürüyor.

Adile Sultan Sarayı; Boğaz’ın incisi iki köprüye aynı anda hakim konumu, eşsiz manzarası ve tercihe göre şekillenen geniş davet menüleriyle düğünlere kusursuz ev sahipliği yapıyor. Düğün organizasyonları için hazırlanan standart pakette; kokteyl ve yemek menüsü sunulurken, davet sahiplerinin taleplerine göre menü ve dekorasyonda değişiklikler yapılarak, istenilen konsepte göre tüm detaylar tamamlanıyor.

Mekân, kapalı alanında 450, açık alanda ise 600 kişiyi ağırlayabiliyor. Kokteyl düzenindeki organizasyonlar içinse kapalı alanda 700, açık alanda 1000 kişilik bir kapasiteye sahip.

Adile Sultan Sarayı ekibi, gerek düğün gerekse düğün öncesi mekâna ilişkin her türlü organizasyon sürecine tüm tecrübesiyle eşlik ediyor.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı PENTİ’yle gelin adayları

Fotoğrafçı, İstanbul, Düğün Fotoğrafçısı, gelin damat fotoğrafçısı, dış mekan fotoğrafçısı, Açıkhava fotoğrafçısı, evlilik fotoğrafçısı, Kamera Çekimi, takip fotoğrafçılığı, Profesyonel fotoğrafçı, Şirket fotoğrafçısı, tanıtım fotoğrafçısı, Evlilik Hazırlıkları, düğün, bayan fotoğrafçı, doğum fotoğrafçısı, Bakırköy Fotoğrafçı, Beyoğlu Fotoğrafçı, Florya Fotoğrafçı, Büyükçekmece Fotoğrafçı, Şişli Fotoğrafçı, Sarıyer Fotoğrafçı, Maçka Fotoğrafçı, Nişantaşı Fotoğrafçı, Beşiktaş Fotoğrafçı, Ataşehir Fotoğrafçı, Avcılar Fotoğrafçı, Bağcılar Fotoğrafçı, Başakşehir Fotoğrafçı, Kavacık Fotoğrafçı, Çekmeköy Fotoğrafçı, Beykoz Fotoğrafçı, Kadıköy Fotoğrafçı, Ümraniye Fotoğrafçı, Üsküdar Fotoğrafçı, Adalar Fotoğrafçı, Zeytinburnu Fotoğrafçı, 4 Levent Fotoğrafçı, Kozyatağı Fotoğrafçı,