Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / Düğün sezonu açıldı gelinliklere talep arttı

Düğün sezonu açıldı gelinliklere talep arttı

Düğün organizasyonu için gerekli tüm ihtiyaçları tek adreste toplayan sahibinden.com, “İkinci El ve Sıfır Alışveriş”anakategorisindeki “Evlilik & Düğün” kategorisine ait2017 yılının ilk beş aylık verilerini açıkladı. Verilere göre Evlilik & Düğün kategorisinde yer alan ilanların yüzde 37,9’u İstanbul’dan verildi ve İstanbul, Ankara ve İzmir’de gelinlikler ortalama 500 TL’den satışa sunuldu. Damatlıklar ise İstanbul’da ortalama 300 TL’den, Ankara’da 275 TL’den, İzmir’de ise 145 TL’den alıcı buldu.

Evlilik hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek evden eşyaya, giyimden küçük ev aletlerine kadar geniş bir yelpazenin yanı sıra sahibinden.com, “Ustalar ve Hizmetler” kategorisiyle de düğün hazırlığında olanların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. İşin ustaları, “Ustalar ve Hizmetler” kategorisinde, düğün organizasyonundan catering ve pastaya, video & fotoğraf çekiminden müzik organizasyonuna kadar aranılan her türlü hizmeti kullanıcılarına sunuyor.

sahibinden.com hakkında

Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulan sahibinden.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile kendi iş alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor. Mart 2017’de ayda 42,6 milyon aktif kullanıcının, 263 milyon kez ziyaret ederek, 8 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 500’den fazla çalışanı, 5 milyondan fazla aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı PENTİ’yle gelin adayları

Fotoğrafçı, İstanbul, Düğün Fotoğrafçısı, gelin damat fotoğrafçısı, dış mekan fotoğrafçısı, Açıkhava fotoğrafçısı, evlilik fotoğrafçısı, Kamera Çekimi, takip fotoğrafçılığı, Profesyonel fotoğrafçı, Şirket fotoğrafçısı, tanıtım fotoğrafçısı, Evlilik Hazırlıkları, düğün, bayan fotoğrafçı, doğum fotoğrafçısı, Bakırköy Fotoğrafçı, Beyoğlu Fotoğrafçı, Florya Fotoğrafçı, Büyükçekmece Fotoğrafçı, Şişli Fotoğrafçı, Sarıyer Fotoğrafçı, Maçka Fotoğrafçı, Nişantaşı Fotoğrafçı, Beşiktaş Fotoğrafçı, Ataşehir Fotoğrafçı, Avcılar Fotoğrafçı, Bağcılar Fotoğrafçı, Başakşehir Fotoğrafçı, Kavacık Fotoğrafçı, Çekmeköy Fotoğrafçı, Beykoz Fotoğrafçı, Kadıköy Fotoğrafçı, Ümraniye Fotoğrafçı, Üsküdar Fotoğrafçı, Adalar Fotoğrafçı, Zeytinburnu Fotoğrafçı, 4 Levent Fotoğrafçı, Kozyatağı Fotoğrafçı,