Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / 8 YIL SONRA AYNI GELİNLİĞİ GİYDİ GELİNLİĞİ BİR HAYRANINA VERDİ

8 YIL SONRA AYNI GELİNLİĞİ GİYDİ GELİNLİĞİ BİR HAYRANINA VERDİ

Yapımcılığını Mehmet Yıldırım ve İhsan Karademir’in yaptığı, yönetmen koltuğunda Ergin Yılmazer’in oturduğu ‘Bir Gırık Aşk Hikayesi’ sloganıyla çekilen, ‘Bahtiyar Bahtıkara’ filminde kovalama sahnesi kahkahaya boğduracak. Kadir Çöpdemir, Yeşim Salkım, Metin Zakoğlu ve Nedim Saban yer alan filmin, senaryosunu İbrahim Bakırhan, Ergin Yılmazer ve Kadir Maraşlı kaleme aldığı projenin müziklerini ise Olcay Demirci ve Samet Kılıç yaptı. Filmde, annesi yüzünden 36 kez ‘evlenememiş’ Bahhiyar Hoca’yı oynayan Çöpdemir, bir sahnede, düğünden kaçan Dul Pakize’yi canlandıran Salkım’ı kovalaması güldürecek. Düğün sırasında gördüğü bir fotoğrafı yanlış anlayan Pakize’nin kaçmasından sonra Bahtiyar Hoca’nın damatlıkla uzun süre kovaladığı sahneler kahkaha attıracak. Salkım’ın filmde giydiği gelinlik ise ayrı bir anlam taşıyor. Oyuncu, sekiz yıl önce Hakan Eratik’le evlendiği zaman giydiği gelinliği düğün sahnesinde üstünde taşımayı tercih etti. Eski günlerini hatırlayan oyuncu, gelinliği ise filmin çekildiği Muğla’ nın Seydikemer ilçesinde bir hayranının istemesi üzerine kırmayarak verdi. Salkım, iki yıl önce boşandığı Eratik’le olan bir anısını da hayranına vermiş oldu.

Filmin Konusu;

Bahtiyar Hoca (Kadir Çöpdemir), annesi yüzünden 36 kez ‘evlenememiş’ bir garip medyumdur. Fakat Bahtiyar Hoca, kaderine ve annesine karşı gelip, yeğenlerinin açtığı türlü sorunlara da rağmen, köye yeni taşınan, daha önce başından 2 başarısız evlilik geçen Dul Pakize (Yeşim Salkım) ile evlenmeyi kafaya koyacaktır.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı PENTİ’yle gelin adayları

Fotoğrafçı, İstanbul, Düğün Fotoğrafçısı, gelin damat fotoğrafçısı, dış mekan fotoğrafçısı, Açıkhava fotoğrafçısı, evlilik fotoğrafçısı, Kamera Çekimi, takip fotoğrafçılığı, Profesyonel fotoğrafçı, Şirket fotoğrafçısı, tanıtım fotoğrafçısı, Evlilik Hazırlıkları, düğün, bayan fotoğrafçı, doğum fotoğrafçısı, Bakırköy Fotoğrafçı, Beyoğlu Fotoğrafçı, Florya Fotoğrafçı, Büyükçekmece Fotoğrafçı, Şişli Fotoğrafçı, Sarıyer Fotoğrafçı, Maçka Fotoğrafçı, Nişantaşı Fotoğrafçı, Beşiktaş Fotoğrafçı, Ataşehir Fotoğrafçı, Avcılar Fotoğrafçı, Bağcılar Fotoğrafçı, Başakşehir Fotoğrafçı, Kavacık Fotoğrafçı, Çekmeköy Fotoğrafçı, Beykoz Fotoğrafçı, Kadıköy Fotoğrafçı, Ümraniye Fotoğrafçı, Üsküdar Fotoğrafçı, Adalar Fotoğrafçı, Zeytinburnu Fotoğrafçı, 4 Levent Fotoğrafçı, Kozyatağı Fotoğrafçı,