Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / Yeni evlenecek çiftler Floralfest’e…

Yeni evlenecek çiftler Floralfest’e…

FLORALFEST, BU YIL DOPDOLU PROGRAMIYLA ÇİÇEK TUTKUNLARINI AĞIRLAYACAK

Türkiye’nin en yaratıcı çiçek tasarımcılarını ve butik çiçekçilerini bir araya getiren Floralfest’in programında bu yıl çiçek tutkunlarının yakından takip etmek isteyeceği birçok atölye yer alıyor. Çiçek profesyonellerinin gerçekleştireceği atölyeler, 4-5-6 Mayıs tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta çiçekseverleri bekliyor.

Bu yıl “Kendin Yap” mottosunu benimseyen festivalin programında bahçe ve ev dekorasyonu meraklılarının ilham alabilecekleri yaratıcı aranjman atölyeleri yer alıyor. Çiçek tutkunları kendi bahar taçlarını tasarlarken doğal ürün kullanmayı sevenler, aromaterapi ve krem yapımı atölyelerinde kendi kişisel bakım ürünlerini yapabilecekler. Rusya, Azerbeycan ve Romanya’dan da tasarımcıların katıldığı Floralfest’te füzyon tasarımlar hazırlayan çiçek tasarımcıları aynı zamanda gün boyu canlı showlar da gerçekletirecek.

Yeni evlenecek çiftler Floralfeste…

Yeni evlenecek çiftlerin de özel olarak düşünüldüğü festivalde, düğün teması ve gelinliğe uygun buket seçmenin püf noktalarının konuşulacağı atölyeler de yer alıyor. Düğünlerin olmazsa olmazı düğün çekimi provalarının da yer verildiği Floralfest’de yeni evlenecek çiftler; gelinlik, papyon, çiçek ve düğün aksesuarları eşliğinde eğlenceli düğün çekimi provaları gerçekleştirebilecek.

Çiçek ve buket trendlerinin yakından takip edileceği festivalde baharın habercisi Hıdırellez ise, 5 Mayıs Cumartesi akşamı Ahırkapı Roman Orkestrası konseri ve dans gösterileri eşliğinde çiçekler ve dileklerle karşılanacak.

Bir önceki yazımız olan Forever New’den düğün ve davetlere özel koleksiyon: Ever After başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

PENTİ’YLE GELİN ADAYLARI, PLAJDA DA KONUŞULACAK

Penti, sürprizlerle dolu Bride Koleksiyonu’nu hayatının en özel gününü yaşayamaya hazırlanan gelin adaylarının beğenisine sunuyor. …