Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / Kurumsal etkinliklerinin en şık adresi Çubuklu 29!

Kurumsal etkinliklerinin en şık adresi Çubuklu 29!

Kaliteli organizasyonları ile fark yaratan davetlere imza atan Çubuklu 29; şirketlerin yılbaşı, kuruluş yıl dönümü, basın davetleri ve marka lansmanları gibi farklı etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

1986 yılından beri hizmet veren Çubuklu 29, kusursuzluk anlayışı ve eşsiz konumuyla şirket etkinliklerinin de gözde adresi olmaya devam ediyor. Dünya mutfaklarının en iyi örneklerini sunan zengin menüleri ve tercihe göre şekillendirilebilen farklı dekor seçenekleri ile Çubuklu 29; yılbaşı, yıl dönümü kutlamaları, basın davetleri ve marka lansmanları gibi farklı konseptlerdeki şirket organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Hoparlör sisteminden LED ışıklara, mikrofon düzenine kadar düşünülmüş tüm teknik detaylar, organizasyonda kolaylık sağlıyor. Sesi dışarıya geçirmeyen ve ‘Ses Tavanı’ olarak adlandırılan özel hoparlör sistemi Çubuklu 29’un sunduğu ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Unutulmaz organizasyonların değişmeyen adresi Çubuklu 29; kokteyl ve masa düzeni olmak üzere iki farklı servis seçeneği sunuyor. Oturma düzeninde 900, kokteyl düzeninde ise 1500 kişiye kadar davetli ağırlayabilen mekân; küçük davetler için de en uygun şekilde düzenlenebiliyor.

En özel davetlerin kaliteli adresi Çubuklu 29; eşsiz manzarası, zengin menüleri ve şık dekorasyonuyla ev sahipliği yaptığı şirket etkinliklerini de unutulmaz kılıyor.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Bosphorus “İstanbul’un muhteşem manzarasında ve yalı konforunda ister nişan, düğün yemeği ister iş yemeği” başlıklı makalemizde Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, bayan fotoğrafçı ve Davet Organizasyon Fotoğrafçısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

PENTİ’YLE GELİN ADAYLARI, PLAJDA DA KONUŞULACAK

Penti, sürprizlerle dolu Bride Koleksiyonu’nu hayatının en özel gününü yaşayamaya hazırlanan gelin adaylarının beğenisine sunuyor. …