Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / kişiye özel gelinlik tadilat imkanı

kişiye özel gelinlik tadilat imkanı

Yüzlerce farklı gelinlik ve abiye tasarımıyla kadınların hayallerini gerçeğe dönüştüren Oleg Cassini, onların özel isteklerini de göz ardı etmiyor. Özel tadilatlara ihtiyaç duyulduğunda, markanın uzman terzileri tüm gerekli değişiklikleri ve eklemeleri mükemmel biçimde yapıyor.

Oleg Cassini, gelinlik ve abiye koleksiyonlarında her tarza ve her bedene uygun yüzlerce modeli bir arada sunuyor. Hem klasik kesimleri hem de son trendleri içeren farklı tasarımları ile kadınlara sonsuz seçenek içinden kendileri için en mükemmel olanı kolayca bulabilme imkanı sağlıyor. Beğendikleri modelde kendi bedenlerine özel bir tadilat yapılması gerekirse, gerekli değişiklikler ve eklemeler Oleg Cassini’nin uzman terzileri tarafından yapılıyor.

Gelinlik ve abiyelerde yapılan tadilatlar büyük ustalıkla gerçekleştirilmeli. Hem kişinin vücuduna tam olarak oturması ve ona özel yapılmış hissi vermeli hem de tasarımın özgün duruşundan ve tarzından ödün verilmemeli. Bu doğrultuda Oleg Cassini terzileri tadilatları azami özen göstererek gerçekleştiriyor. Gelin adaylarını ve abiye tercih eden kadınları, tecrübeleri ışığında tavsiyeleriyle yönlendiriyor.

Oleg Cassini’de örneğin kol ekleme, yaka açma, kapama, sırt açma, kapama, dantel ekleme, boy kısaltma, beden daraltma, askı ekleme, çıkarma gibi modeli kadınların dilekleriyle birebir örtüşecek hale getiren tadilatlar yapılabiliyor. Dekolte açma, kapama, tesettür gelinlik tercih edenler için boyuna kadar kapama yapmak da mümkün oluyor.

Bunların yanı sıra, kıyafetinin daha ihtişamlı görünmesi için gelinliğin modeline ve kumaşına uygun olarak kuyruk ekleme, ekstra kabarık olması için eteğe tarlatan gibi dokunuşlar da yapılabiliyor. Ek payet işlemeler ve aplikeler eklenebiliyor.

Oleg Cassini, gelin adaylarına prova ve tadilat işlemlerini göz önünde bulundurarak, gelinlik randevularını düğünden en az 3 ay önce almalarını tavsiye ediyor.

Oleg Cassini hakkında:

Oleg Cassini, yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiyede ABD’nin bir numaralı markası olup, koleksiyonları tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılmaktadır. Şu an İstanbul, Ankara, Bursa, Samsun ve İzmit’te 11 mağazasıyla hizmet vermektedir. Tüm dünyada en büyük gelinlik ve abiye üreticisi olarak anılan markanın tasarımları, geniş ve konusunda uzman bir tasarımcı kadrosu tarafından ABD’de geliştirilmektedir. Müşterilerine en iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunabilmeyi temel ilke edinen markada; gelinlikten duvağa, saç aksesuarından ayakkabıya kadar bir gelininin ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü bulmak mümkündür.

Gelin Damat Örnek Çekim Tıklayınız

Gelin Damat Takip Fotoğrafçılığı Tıklayınız

Gelin Damat Albüm Tıklayınız

Gelin Damat Takip Fotoğrafçılığı Tıklayınız

Star TV Ana Haber – Aktüel Fotoğrafçılık Tıklayınız

Aktüel Fotoğrafçılık Kampanyalar Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Düğününüze Twitter ile hazırlanın başlıklı makalemizde Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, bayan fotoğrafçı ve Davet Organizasyon Fotoğrafçısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

PENTİ’YLE GELİN ADAYLARI, PLAJDA DA KONUŞULACAK

Penti, sürprizlerle dolu Bride Koleksiyonu’nu hayatının en özel gününü yaşayamaya hazırlanan gelin adaylarının beğenisine sunuyor. …