Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / HAYALLERİNİZİN DÜĞÜNÜ MODA DENİZ KULÜBÜ’NDE

HAYALLERİNİZİN DÜĞÜNÜ MODA DENİZ KULÜBÜ’NDE

Anadolu Yakası’nda muhteşem deniz manzarasıyla konuklarını büyüleyen Moda Deniz Kulübü, evlenecek çiftlerin düğünlerini peri masalına dönüştürüyor.

Eşsiz manzarası ve tarihi dokusu ile Moda’nın kalbinde yer alan Moda Deniz Kulübü, sizleri hayallerinizdeki düğünü yaşamaya davet ediyor. Moda Deniz Kulübü; benzersiz atmosferi, dünya mutfaklarından en leziz örnekleri sunan düğün menüleri ve şık mekânları ile ömür boyu sürecek birlikteliklerin başlangıcı olan düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Misafirlerin başını döndürecek en özel geceniz için, tüm isteklerinizi profesyonel ekibi ile karşılayan mekân, üzerinizdeki yükü hafifletirken size, sadece düğün koşuşturmasından uzakta, en mutlu gününüzün keyfini çıkartmak kalıyor.

Moda Deniz Kulübü, sıcak ortamı ve büyülü manzarası ile konuklarınıza ve size, hatıralarınızda ömür boyu mutlulukla anımsayacağınız bir düğün vaat ediyor.

Gelin Damat Örnek Çekim Tıklayınız

Gelin Damat Takip Fotoğrafçılığı Tıklayınız
Gelin Damat Albüm Tıklayınız
Gelin Damat Takip Fotoğrafçılığı Tıklayınız
Aktüel Fotoğrafçılık Kampanyalar Tıklayınız
Star TV Ana Haber – Aktüel Fotoğrafçılık Tıklayınız

Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, Gelin Damat Fotoğrafçısı, Davet Organizasyon Fotoğrafçısı, Düğün Fotoğrafçısı, Dış Mekan Fotoğraf çekimleri, Doğum Fotoğrafçısı, Bayan Fotoğrafçı,

Bir önceki yazımız olan Kışın da “yaz gelini” olma hayalinizi Dubai’de gerçekleştirin! başlıklı makalemizde Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, bayan fotoğrafçı ve Davet Organizasyon Fotoğrafçısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

PENTİ’YLE GELİN ADAYLARI, PLAJDA DA KONUŞULACAK

Penti, sürprizlerle dolu Bride Koleksiyonu’nu hayatının en özel gününü yaşayamaya hazırlanan gelin adaylarının beğenisine sunuyor. …