Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı THE BODRUM by Paramount Hotels

Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı THE BODRUM by Paramount Hotels

Hollywood ihtişamını, Kaliforniya’nın etkileyici yaşam tarzını ve teknolojiyi Bodrum’a taşıyan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, 2017 yazında açılmış olmasına rağmen yılı yüksek sezonda yüzde 90 doluluk oranıyla kapattı. Başta Türkiye olmak üzere; BDT ülkeleri, Rusya, Ortadoğu ve Avrupa’dan misafirlerini ağırlayan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, yeni sezonda konuklarına unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Bu yaz dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın onur konuğu olduğu görkemli bir partiyle kapılarını açan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, yüksek sezonda yüzde 90’e varan doluluk oranlarına ulaştı. Sezon bitmeden hemen önce, turizm sektörünün ve seyahat endüstrisinin oscarları olarak gösterilen World Travel Awards 2017’de hem Avrupa hem de Türkiye için ‘Leading Luxury Hotel Villa’ kategorisinde 2 ayrı ödüle layık görülerek başarısını taçlandırdı. Başta Türkiye olmak üzere BDT ülkeleri, Rusya, Ortadoğu ve Avrupalı turistlere unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, 2018 yazı için hazırlıklarına başladı.

Bodrum’un en güzel manzarasına sahip

Bodrum Torba Koyu’nun panoramik manzarasına hâkim, 1 km uzunluğunda benzersiz bir sahil şeridinde, 110 dönümlük arazi üzerinde kurulan THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts, açıldığı günden bu yana turistlerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Yerli misafirlerin yoğun ilgisinin yanı sıra Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri ve Avrupalı turistlerin de gözde tatil destinasyonlarından biri oldu.

“Bodrum’un turizm merkezi olmasına katkı sağlayacağız”

2017-2018 sezonundaki başarılarının asıl temelini insanın oluşturduğunu söyleyen THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts yönetmeni Alessandro Redaelli; “Bütün farkı ekip yaratıyor. Grubumuz insana yatırım yapıyor ve önemsiyor. Biz bütün kast üyelerimiz için çok çalışıyoruz” dedi. 2018 sezonu için hazırlıklara başladıklarını da ifade eden Redaelli sözlerine şöyle devam etti: “Önümüzdeki yıl Bodrum’un çekici bir turizm merkezi olması adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tarladan sofranıza konseptiyle yola çıktığımız yüksek standartlardaki yeme içme anlayışımızı 2020 yılında çok daha yukarılara taşımak için yoğun biçimde çalışmalarımıza başladık. Misafirlerimizin daha da konforlu bir tatil deneyimlemesi için yeni ve sürpriz hizmetler sunacağız.”

“Kaliforniya yaşam stilini Bodrum’a taşıdık”

Paramount markasının DNA’sında yer alan elementleri; Hollywood ihtişamını, Kaliforniya’nın etkileyici yaşam tarzını ve teknolojiyi Bodrum’a taşımaya özen gösterdiklerini söyleyen Alessandro Redaelli, “Bu yaz otelimizdeki canlı DJ ve sanatçı performanslarımızla misafirlerimize eğlenceli bir ortam hazırlayarak, Kaliforniya yaşam stilini Bodrum’a taşımayı başardık. Sezon boyunca her ay bir hafta sonu tüm otelimizi ve restoranlarımızı Bodrum halkına açtık. Bodrumlu misafirlerimiz otelimize gelip, şeflerimizin onlar için özel hazırladığı tadım menülerini deneyimleme fırsatı elde ettiler. Bunun yanı sıra süperstar Ajda Pekkan ve İskender Paydaş gibi değerli müzisyenleri ağırladık. Ayrıca Zeki Triko’nun uzun süre sonra ilk kez düzenlediği defileye ev sahipliği yaptık” dedi. Misafirlerine birbirinden ayrıcalıklı yeme içme deneyimleri sunduklarını da belirten Alessandro Redaelli, Uzakdoğu lezzetleri ile Tora ve Anadolu mutfağının çağdaş bir yorumu olan Alancha’nın en beğenilen restoranlar olduğunu söyledi.

Paramount Hotels & Resorts hakkında

Dubai’de 2012 yılında kurulan PHR FZ-LLC, Paramount markalı oteller, tatil köyleri ve konut zincirlerini kurmak üzere Paramount Pictures Corporation’ın lisans bölümü olan Paramount Licensing Inc. ile münhasır, uzun vadeli bir anlaşmaya imza attı. Merkezi Dubai’de bulunan PHR FZ LLC, yaratıcılığın gücünü her alanda kullanarak lüks yaşam tarzı sunan bir turizm şirketidir. Yaratıcılığı seçkin ve lüks deneyimleri tercih eden misafirlerin beklentisini karşılayacak biçimde tasarım, hizmet, eğlence, teknoloji, konaklama gibi her alanda hayata geçiriyor. Yatırımcı olmamakla birlikte Paramount bu heyecan verici yeni ağırlama konseptinin oluşturulmasını denetleyerek resortun yönetiminden sorumlu olacak.

Gelin Damat FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDavet organizasyon FotoğrafçılığıDüğün Dernek FotoğrafçısıEvlilik FotoğrafçısıFotoğrafçıPhotograpgerDış Mekan Fotoğraf ÇekimiFotoğraf StüdyosuStüdyoÖzel StüdyoFotoDüğün ÇekimleriNişan çekimleriDış mekan FotoğrafçılığıPhoto, PhotographerKameraKameramanŞirket yemekleriBaloOkul çekimleriDüğünNişanSünnet töreni, Özel davetlerDoğum günleriAile fotoğrafçısı, Bayan fotografçıBayan kameramanFotoğraf çekimiGelin damat fotoğrafçısıGelin damat albüm tasarımıÜrün çekimleriKatalok çekimleriPhotographerReklamTanıtım, AçılışKongre, ToplantıPlazma tvPerdeFotoklipFotoğraf hizmetleri, Kamera hizmetleriGelin damat fotografcisiGelin damat albüm tasarımıÜrün cekimleriKatalok cekimleriPhotographer, ReklamTanıtımAcılıs, KongreToplantıPlazma tv, PerdeFotoklip,

açık hava gelin damat fotoğrafıdamat fotoğraflarıdamat gelin fotoğrafçısı fiyatlarıdamat ve gelin fotoğraflarıdış çekim gelin damatdış çekim gelin damat fotoğraflarıdış mekan gelin damat fotoğraflarıen güzel gelin damat dış mekan çekimlerien güzel gelin damat fotoğraflarıgelin damat açık hava çekimleri, gelin damat açık hava fotoğraflarıgelin damat albümgelin damat albümü, gelin damat çekimleri dış mekangelin damat dış çekimgelin damat dış çekim fiyatlarıgelin damat dış çekim fotoğraflarıgelin damat dış mekan fotoğrafları, gelin damat düğün fotoğraflarıgelin damat düğün pozlarıgelin damat fotogelin damat fotoğrafgelin damat fotoğraf pozlarıgelin damat fotoğrafçısıgelin damat fotoğrafıGelin damat fotoğraflarıgelin damat fotoğrafları dış çekimgelin damat fotoğrafları dış mekangelin damat pozlarıgelin damat resimgelin damat stüdyo fotoğraflarıgelin damat stüdyo pozlarıgelin ile damat resimlerigelin resimlerigelin ve damat düğün fotoğraflarıgelin ve damat fotoğraflarıgüzel gelin fotoğraflarıilginç gelin damat fotoğraflarıistanbul da gelin damat çekimiistanbul gelin damat fotoğrafçısıkomik gelin damat fotoğraflarıstüdyo gelin damat pozları

Düğün Evlilikevlilik fotoevlilik fotoğrafEvlilik FotoğrafçısıEvlilik Fotoğrafçısı FiyatlarıEvlilik Fotoğraflarıevlilik günü fotoğrafçısıistanbul evlilik fotoğrafçısı

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı PENTİ’yle gelin adayları

Fotoğrafçı, İstanbul, Düğün Fotoğrafçısı, gelin damat fotoğrafçısı, dış mekan fotoğrafçısı, Açıkhava fotoğrafçısı, evlilik fotoğrafçısı, Kamera Çekimi, takip fotoğrafçılığı, Profesyonel fotoğrafçı, Şirket fotoğrafçısı, tanıtım fotoğrafçısı, Evlilik Hazırlıkları, düğün, bayan fotoğrafçı, doğum fotoğrafçısı, Bakırköy Fotoğrafçı, Beyoğlu Fotoğrafçı, Florya Fotoğrafçı, Büyükçekmece Fotoğrafçı, Şişli Fotoğrafçı, Sarıyer Fotoğrafçı, Maçka Fotoğrafçı, Nişantaşı Fotoğrafçı, Beşiktaş Fotoğrafçı, Ataşehir Fotoğrafçı, Avcılar Fotoğrafçı, Bağcılar Fotoğrafçı, Başakşehir Fotoğrafçı, Kavacık Fotoğrafçı, Çekmeköy Fotoğrafçı, Beykoz Fotoğrafçı, Kadıköy Fotoğrafçı, Ümraniye Fotoğrafçı, Üsküdar Fotoğrafçı, Adalar Fotoğrafçı, Zeytinburnu Fotoğrafçı, 4 Levent Fotoğrafçı, Kozyatağı Fotoğrafçı,