Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / Yeni evlenecek çiftler Floralfest’e…

Yeni evlenecek çiftler Floralfest’e…

FLORALFEST, BU YIL DOPDOLU PROGRAMIYLA ÇİÇEK TUTKUNLARINI AĞIRLAYACAK

Türkiye’nin en yaratıcı çiçek tasarımcılarını ve butik çiçekçilerini bir araya getiren Floralfest’in programında bu yıl çiçek tutkunlarının yakından takip etmek isteyeceği birçok atölye yer alıyor. Çiçek profesyonellerinin gerçekleştireceği atölyeler, 4-5-6 Mayıs tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta çiçekseverleri bekliyor.

Bu yıl “Kendin Yap” mottosunu benimseyen festivalin programında bahçe ve ev dekorasyonu meraklılarının ilham alabilecekleri yaratıcı aranjman atölyeleri yer alıyor. Çiçek tutkunları kendi bahar taçlarını tasarlarken doğal ürün kullanmayı sevenler, aromaterapi ve krem yapımı atölyelerinde kendi kişisel bakım ürünlerini yapabilecekler. Rusya, Azerbeycan ve Romanya’dan da tasarımcıların katıldığı Floralfest’te füzyon tasarımlar hazırlayan çiçek tasarımcıları aynı zamanda gün boyu canlı showlar da gerçekletirecek.

Yeni evlenecek çiftler Floralfeste…

Yeni evlenecek çiftlerin de özel olarak düşünüldüğü festivalde, düğün teması ve gelinliğe uygun buket seçmenin püf noktalarının konuşulacağı atölyeler de yer alıyor. Düğünlerin olmazsa olmazı düğün çekimi provalarının da yer verildiği Floralfest’de yeni evlenecek çiftler; gelinlik, papyon, çiçek ve düğün aksesuarları eşliğinde eğlenceli düğün çekimi provaları gerçekleştirebilecek.

Çiçek ve buket trendlerinin yakından takip edileceği festivalde baharın habercisi Hıdırellez ise, 5 Mayıs Cumartesi akşamı Ahırkapı Roman Orkestrası konseri ve dans gösterileri eşliğinde çiçekler ve dileklerle karşılanacak.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı PENTİ’yle gelin adayları

Fotoğrafçı, İstanbul, Düğün Fotoğrafçısı, gelin damat fotoğrafçısı, dış mekan fotoğrafçısı, Açıkhava fotoğrafçısı, evlilik fotoğrafçısı, Kamera Çekimi, takip fotoğrafçılığı, Profesyonel fotoğrafçı, Şirket fotoğrafçısı, tanıtım fotoğrafçısı, Evlilik Hazırlıkları, düğün, bayan fotoğrafçı, doğum fotoğrafçısı, Bakırköy Fotoğrafçı, Beyoğlu Fotoğrafçı, Florya Fotoğrafçı, Büyükçekmece Fotoğrafçı, Şişli Fotoğrafçı, Sarıyer Fotoğrafçı, Maçka Fotoğrafçı, Nişantaşı Fotoğrafçı, Beşiktaş Fotoğrafçı, Ataşehir Fotoğrafçı, Avcılar Fotoğrafçı, Bağcılar Fotoğrafçı, Başakşehir Fotoğrafçı, Kavacık Fotoğrafçı, Çekmeköy Fotoğrafçı, Beykoz Fotoğrafçı, Kadıköy Fotoğrafçı, Ümraniye Fotoğrafçı, Üsküdar Fotoğrafçı, Adalar Fotoğrafçı, Zeytinburnu Fotoğrafçı, 4 Levent Fotoğrafçı, Kozyatağı Fotoğrafçı,