Son Dakika Haberleri
Ev / Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

Bu kısım daha çok erkek tarafını ilgilendiren aşamalardan. Her ne kadar evlilik iki kişinin ortak kararı olsa da adet gereği evlenme teklifini genellikle erkek eder.

Tektaş Yüzük

Evlenme teklifinin en önemli detaylarından biri de tektaş yüzük. Her genç kızın hayallerinden biri olan tektaş yüzük modellerini satın almadan önce araştırma yapmalı. Pırlantanın kesimi, parlaklığı, yüzüğün madeni gibi birçok detayı bulunan tektaş yüzükler hakkında daha fazla bilgi almak için Tektaş Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Evlenme Teklifi Konsepti

Tektaş yüzüğü seçtikten sonra ise sıra geldi en güzel evlenme teklifi konseptini hazırlamaya. Mutlu bir hayata ilk adımı atma teklifini tasarlarken son derece özenli olmalı ve sevgilinizin kalbini kazanmalısınız. İlginç evlenme teklifi fikirleri ile evlenme teklifi edebileceğiniz gibi şık bir restoranda yemek yiyerek de evlenme teklifi edebilirsiniz. İstanbul’un eşsiz manzarasına karşı evlenme teklifi etmekten yanaysanız, İstanbul’da Evlenme Teklifi Edebileceğiniz 11 Romantik Restoran yazımızdan faydalanabilirsiniz.