Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / Düğün Fotoğrafçısı güzellik ürünleri

Düğün Fotoğrafçısı güzellik ürünleri

Son yıllarda güzellik ve cilt bakımı dünyasını hızla kasıp kavuran bir trend var: K-Beauty, yani Kore güzellik ürünleri…  2016 yılında eczacılar, online satış ve pazarlama uzmanlarının bir araya gelmesiyle kurulan Justin Beauty, “Türkiye’nin ilk online Kore kozmetiği alışveriş sitesi” olarak kullanıcılarına birbirinden etkili ve doğal içerikli ürünler sunuyor. Sadece 2017 yılı sonunda %300’lük bir büyüme elde eden Justin Beauty, bugün bünyesinde bulundurduğu 18 Kore menşeili marka ile hızlı yükselişini sürdürüyor.

Porselen gibi bir cildin doğuşu

Kore cilt bakımı rutininin çıkış noktası Koreli kadınlar ve Güney Kore kültürü. Bu eşsiz Doğu kültürüne göre pürüzsüz ve sağlıklı, yani porselen gibi bir cilde sahip olmak oldukça önemli. Bu da Korelilerin zaman içerisinde cilt konusunda mükemmeliyetçi olmalarına, detaylı bir cilt bakımı rutini ve çeşitli ürünler geliştirmelerine yol açmış. Sayıları 20 bini bulan Koreli güzellik markaları arasındaki kalite ve inovasyon rekabeti, birbirinden etkili ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Doğal içerikli, hayvan testlerinden geçmeyen, organik ve farklı ihtiyaçlara yönelik etkili çözümler sunan bu özel ürünler tüm dünyada en çok tercih edilen cilt bakımı ürünleri arasında.

Artan ihtiyaç ve talebi görmek

Çalışan kadın oranının artması, hızlı ilerleyen teknoloji ve modernleşme, Türkiye’de kozmetikte online alışveriş pazarının hızlı bir şekilde büyümesini sağlayan faktörler arasında. Ancak Kore kozmetiği ürünlerinin bu pazardaki yerinin birkaç yıl öncesine kadar oldukça küçük olduğu biliniyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan Kore menşeili markalar bu dönemde Türkiye’de yeterince iyi bilinmiyor. Piyasada çok az marka yer alırken, zengin ürün çeşitliliğine erişim ancak global alışveriş siteleri aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor.

Ortaya çıkan bu önemli ihtiyacı ve ürün çeşitliliği talebini tespit eden ve piyasaya etkili bir giriş yapan Justin Beauty, 2016 yılında Türkiye’de ilk defa birçok büyük Kore markasını bir araya getirerek online bir alışveriş sitesi kurdu. Alanında uzman eczacılar, online satış ve pazarlama uzmanlarının bir araya gelmesiyle hayata geçen Justin Beauty, kullanıcılarına Kore’nin önemli markalarından seçkiler sunuyor. Sadece 2017 yılı sonunda %300’lük bir büyüme elde eden Justin Beauty’nin bünyesinde barındırdığı markalar ve ürün skalası da bugün itibariyle 3 katına ulaşmış durumda. Markanın online platformlardaki etkileşim oranı da hızla büyüyor.

Justin Beauty markaları her yerde

Kore kozmetiğinin, yıllık büyüme oranı %10’u aşmış olan Türkiye kozmetik pazarındaki payı % 0,5 civarında. K-Beauty’nin hızlı yükselişini öngörerek bütünsel bir pazarlama stratejisi oluşturan ve zengin ürün çeşitliliğine ulaşımı kolaylaştıran Justin Beauty, önümüzdeki yıllarda da büyümesini katlayarak devam ettireceğe benziyor.

Justin Beauty ürünlerine markanın kendi sitesi haricinde n11, Trendyol, Hepsiburada, Lidyana ve Morhipo gibi sitelerden de ulaşmak mümkün. Justin Beauty offline olarak da varlığını güçlendiriyor. Markanın ürünleri kısa zaman içerisinde ünlü kozmetik zincirlerinde fiziksel olarak da yerini almış olacak. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Justin Beauty’nin Kore cilt bakım rutinine, güzellik trendlerine ve önemli püf noktalarına yer verdiği bloguna ve birbirinden eğlenceli ve bilgi verici postlar içeren Instagram hesabına göz atılabilir.

Justin Beauty Hakkında

Güney Kore çıkışlı kozmetik ve cilt bakım markaları ya da kısaca K-Beauty; doğal içeriklerle geliştirdikleri üstün formülleri ve vadettiklerini yerine getiren eşsiz ürünleriyle kusursuzluğun sembolüdür. Kısa süre içerisinde Asya’dan sonra Amerika ve Avrupa’ya da yayılan Kore kozmetiğini Türkiye’de zengin bir ürün çeşitliliği ile müşterilerine sunan Justin Beauty 2016 yılında kurulmuştur. Bünyesinde bulundurduğu kendini dünya çapında kanıtlamış çok sayıda Kore menşeili marka ile kullanıcılarına farklı ihtiyaçlara yönelik etkili cilt bakım ürünleri sunan Justin Beauty, aynı zamanda Türkiye’nin ilk online Kore kozmetiği satış sitesidir. Bugün pek çok farklı online ve offline satış kanalı ile yayılım alanını genişleten marka, hızlı büyümesini sürdürüyor.

Gelin Damat FotoğrafçısıDüğün FotoğrafçısıDavet organizasyon FotoğrafçılığıDüğün Dernek FotoğrafçısıEvlilik FotoğrafçısıFotoğrafçıPhotograpgerDış Mekan Fotoğraf ÇekimiFotoğraf StüdyosuStüdyoÖzel StüdyoFotoDüğün ÇekimleriNişan çekimleriDış mekan FotoğrafçılığıPhoto, PhotographerKameraKameramanŞirket yemekleriBaloOkul çekimleriDüğünNişanSünnet töreni, Özel davetlerDoğum günleriAile fotoğrafçısı, Bayan fotografçıBayan kameramanFotoğraf çekimiGelin damat fotoğrafçısıGelin damat albüm tasarımıÜrün çekimleriKatalok çekimleriPhotographerReklamTanıtım, AçılışKongre, ToplantıPlazma tvPerdeFotoklipFotoğraf hizmetleri, Kamera hizmetleriGelin damat fotografcisiGelin damat albüm tasarımıÜrün cekimleriKatalok cekimleriPhotographer, ReklamTanıtımAcılıs, KongreToplantıPlazma tv, PerdeFotoklip,

açık hava gelin damat fotoğrafıdamat fotoğraflarıdamat gelin fotoğrafçısı fiyatlarıdamat ve gelin fotoğraflarıdış çekim gelin damatdış çekim gelin damat fotoğraflarıdış mekan gelin damat fotoğraflarıen güzel gelin damat dış mekan çekimlerien güzel gelin damat fotoğraflarıgelin damat açık hava çekimleri, gelin damat açık hava fotoğraflarıgelin damat albümgelin damat albümü, gelin damat çekimleri dış mekangelin damat dış çekimgelin damat dış çekim fiyatlarıgelin damat dış çekim fotoğraflarıgelin damat dış mekan fotoğrafları, gelin damat düğün fotoğraflarıgelin damat düğün pozlarıgelin damat fotogelin damat fotoğrafgelin damat fotoğraf pozlarıgelin damat fotoğrafçısıgelin damat fotoğrafıGelin damat fotoğraflarıgelin damat fotoğrafları dış çekimgelin damat fotoğrafları dış mekangelin damat pozlarıgelin damat resimgelin damat stüdyo fotoğraflarıgelin damat stüdyo pozlarıgelin ile damat resimlerigelin resimlerigelin ve damat düğün fotoğraflarıgelin ve damat fotoğraflarıgüzel gelin fotoğraflarıilginç gelin damat fotoğraflarıistanbul da gelin damat çekimiistanbul gelin damat fotoğrafçısıkomik gelin damat fotoğraflarıstüdyo gelin damat pozları

Düğün Evlilikevlilik fotoevlilik fotoğrafEvlilik FotoğrafçısıEvlilik Fotoğrafçısı FiyatlarıEvlilik Fotoğraflarıevlilik günü fotoğrafçısıistanbul evlilik fotoğrafçısı

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı, kişiye özel gelinlik tadilat

Gelin Damat Düğün Davet Organizasyon ve Tanıtım Fotoğrafçılığı