Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / BB_​PRİAMOS, TÜRKİYE’NİN EFSANE MANKELERİYLE FİNAL YAPTI​

BB_​PRİAMOS, TÜRKİYE’NİN EFSANE MANKELERİYLE FİNAL YAPTI​

PRİAMOS, TÜRKİYE’NİN EFSANE MANKELERİYLE FİNAL YAPTI

PRİAMOS’UN 2018 KOLLEKSİYONU İLK KEZ İZMİR GELİNLİK FUARI’NDA TANITILDI

Bu yıl 16-19 Ocak tarihlerinde düzenlenen, Avrupa’nın en büyük ve sektörün Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Derneği (UFI) onaylı tek fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir’de, Priamos, “XCLSV” 2018 kolleksiyonunu Türkiye’nin efsane mankenleriyle tanıttı.

Dünyaca ünlü modacılara ev sahipliği yapan fuar’ın 18 Ocak’taki gala gecesinde XCLSV 2018 koleksiyonunu ilk kez sergileyen Priamos, gecenin finalini de üstlendi.

Her yıl olduğu gibi yine tasarımların ünlü modacı Murat Cinpir’e ait olan yeni kolleksiyonu ise Türkiye’nin efsane mankenleri Deniz Pulaş, Ebru Ürün ve Sema Şimşek tüm moda severlere tanıttı.

12.si düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir’in gala gecesinin sonunda ise Sinan Akçıl konser vererek katılanlara keyifli anlar yaşattı.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı PENTİ’yle gelin adayları

Fotoğrafçı, İstanbul, Düğün Fotoğrafçısı, gelin damat fotoğrafçısı, dış mekan fotoğrafçısı, Açıkhava fotoğrafçısı, evlilik fotoğrafçısı, Kamera Çekimi, takip fotoğrafçılığı, Profesyonel fotoğrafçı, Şirket fotoğrafçısı, tanıtım fotoğrafçısı, Evlilik Hazırlıkları, düğün, bayan fotoğrafçı, doğum fotoğrafçısı, Bakırköy Fotoğrafçı, Beyoğlu Fotoğrafçı, Florya Fotoğrafçı, Büyükçekmece Fotoğrafçı, Şişli Fotoğrafçı, Sarıyer Fotoğrafçı, Maçka Fotoğrafçı, Nişantaşı Fotoğrafçı, Beşiktaş Fotoğrafçı, Ataşehir Fotoğrafçı, Avcılar Fotoğrafçı, Bağcılar Fotoğrafçı, Başakşehir Fotoğrafçı, Kavacık Fotoğrafçı, Çekmeköy Fotoğrafçı, Beykoz Fotoğrafçı, Kadıköy Fotoğrafçı, Ümraniye Fotoğrafçı, Üsküdar Fotoğrafçı, Adalar Fotoğrafçı, Zeytinburnu Fotoğrafçı, 4 Levent Fotoğrafçı, Kozyatağı Fotoğrafçı,