Son Dakika Haberleri
Ev / Haberler / BB Priamos 2018 Kolleksiyon Hazırlıklarına Başladı

BB Priamos 2018 Kolleksiyon Hazırlıklarına Başladı

Her yıl birbirinden özel tasarımlar ile adından söz ettiren Priamos, 2018 yılının hazırlıklarına Çin kumaş pazarı ile başladı. Abiye giyimde önde gelen markalar arasında yer alan Priamos’un 2018 yılında da tasarımlarda iddalı parçalar yer alacak. 2018 gelinlik ve abiye modasının nabzını belirleyecek olan kolleksiyonlarının tasarımları yine ünlü modacı Murat Cinpir’e ait.

Kolleksiyonları ile abiye ve gelinlik modasının önemli fuarlarda da yer alan ve Türkiyeyi’nin Avrupadaki temsilcilerinden biri olan Priamos, 2018 yılı kolleksiyonunu her yıl olduğu gibi Türkiye’nin başarılı mankenleri ile podyumda tanıtacak.

Hakkında Aktuelmen

Ayrıca Kontrol Et

Gelin Damat Düğün Fotoğrafçısı PENTİ’yle gelin adayları

Fotoğrafçı, İstanbul, Düğün Fotoğrafçısı, gelin damat fotoğrafçısı, dış mekan fotoğrafçısı, Açıkhava fotoğrafçısı, evlilik fotoğrafçısı, Kamera Çekimi, takip fotoğrafçılığı, Profesyonel fotoğrafçı, Şirket fotoğrafçısı, tanıtım fotoğrafçısı, Evlilik Hazırlıkları, düğün, bayan fotoğrafçı, doğum fotoğrafçısı, Bakırköy Fotoğrafçı, Beyoğlu Fotoğrafçı, Florya Fotoğrafçı, Büyükçekmece Fotoğrafçı, Şişli Fotoğrafçı, Sarıyer Fotoğrafçı, Maçka Fotoğrafçı, Nişantaşı Fotoğrafçı, Beşiktaş Fotoğrafçı, Ataşehir Fotoğrafçı, Avcılar Fotoğrafçı, Bağcılar Fotoğrafçı, Başakşehir Fotoğrafçı, Kavacık Fotoğrafçı, Çekmeköy Fotoğrafçı, Beykoz Fotoğrafçı, Kadıköy Fotoğrafçı, Ümraniye Fotoğrafçı, Üsküdar Fotoğrafçı, Adalar Fotoğrafçı, Zeytinburnu Fotoğrafçı, 4 Levent Fotoğrafçı, Kozyatağı Fotoğrafçı,