Son Dakika Haberleri
Ev / Balayı hazırlıkları

Balayı hazırlıkları

Düğün hazırlıkları epey yorucu. Söz, nişan, çeyiz, düğün planlaması derken hem gelin hem de damat yorucu bir süreçten geçiyor. Bu sürecin en eğlenceli aşaması da tabii ki balayı. Tüm süreç boyunca yorulan çiftler balayı tatili sırasında hem gezip hem de dinlenme fırsatı buluyor. Siz de sevdiğiniz kişiyle geçireceğiniz bu en özel tatili planlarken heyecanlı olabilirsiniz. Balayı hazırlıklarına düğün hazırlıkları ile aynı zamanda başlayabilirsiniz.

Balayı Yeri

Balayı hazırlıkları öncelikle balayı yerinizi seçmekle başlıyor. Çiftler birlikte balayı yerini seçerken nasıl bir tatil yapmak istedikleri devreye giriyor. Bazı çiftler tüm sürecin yorgunluğunu atacakları dinlendirici bir tatil seçiyor. Deniz, kum ve güneş seçeneklerinin bir arada olduğu pek çok balayı paketi bulunuyor. Bazı çiftler ise bu tatili geziler ile değerlendirmeyi seçiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışında pek çok balayı turu seçeneği bulunuyor.

Uçak Biletleri

Balayı yerinizi ve balayı tatilinizi planladıysanız sıra uçak biletlerini almaya geldi. Eğer balayı paketi satın aldıysanız uçak biletiniz de paketin içerisinde olabilir. Paket tatillerden satın almadıysanız uçak biletinizi de birkaç ay önceden rezerve ederek daha uygun fiyatlara almış olursunuz.

Pasaport ve Vizeler

Balayı tatili için yurt dışını seçtiyseniz pasaport ve vizeleri unutmayın!

Balayı Valizi

Balayı günü geldiğinde düğünden dolayı epey yoğun olacaksınız. Bu nedenle 1 hafta önceden balayı valizinizi hazırlayabilirsiniz. Yanınıza mevsime uygun eşyalar, pasaportunuz ve kimliğinizi almayı unutmayın.

Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, Gelin Damat Fotoğrafçısı, Davet Organizasyon Fotoğrafçısı, Düğün Fotoğrafçısı, Dış Mekan Fotoğraf çekimleri, Doğum Fotoğrafçısı, Bayan Fotoğrafçı,

İyi tatiller, ömür boyu mutluluklar 🙂